Qarshining "Nasaf" futbol klubi Osiyo chempionlar ligasi-2 musobaqasining guruh bosqich o'yinini o'tkazish uchun Al-Kuvaytga yetib bordi
AL-KUVAYT, 17-sentabr. /"Dunyo" AA/. Qarshining "Nasaf" futbol klubi Osiyo chempionlar ligasi-2 (OCHL-2) musobaqasining guruh bosqich birinchi tur o'yinini o'tkazish uchun Al-Kuvaytga yetib bordi, deb xabar qilmoqda "Dunyo" AA muxbiri.
"Nasaf" futbol klubi delegatsiyasi Al-Kuvayt xalqaro aeroportida O'zbekiston elchixonasi diplomatlari tomonidan kutib olindi.
18-sentabr Toshkent vaqti bilan 21:00 da "Nasaf" jamoasi Kuvaytning "Kuvayt SK" klubi bilan kuch sinashadi.
"Nasaf" futbol klubi mutasaddilari bilan bo'lgan suhbatda yigitlarning ko'tarinki kayfiyatda ekanligi hamda ushbu o'yin ahamiyatini inobatga olgan holda faqat g'alaba uchun maydonga tushishlarini bildirdilar.

Команда футбольного клуба Карши "Насаф" прибыла в Эль-Кувейт на матч группового этапа Лиги чемпионов Азии-2
ЭЛЬ-КУВЕЙТ, 17 сентября. /ИА "Дунё"/. Узбекистанский футбольный клуб из города Карши «Насаф» прибыл в Эль-Кувейт для проведение матча первого тура группового этапа Лиги чемпионов Азии-2 (ЛЧА-2), сообщает корреспондент ИА "Дунё".
Делегацию футбольного клуба «Насаф» встретили дипломаты Посольства Узбекистана в международном аэропорту Эль-Кувейта.
18 сентября в 21:00 по ташкентскому времени команда «Насаф» сыграет с кувейтским клубом «Кувейт СК».
В состоявшейся беседе футболисты клуба "Насаф" заверили, что находятся в приподнятом настроении и, учитывая важность этой игры, будут выходить на поле только для победы.