O‘zbekiston yetakchisi "Kamco Invest" kompaniyasi boshqaruvchi direktori bilan uchrashdi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev "Kamco Invest" kompaniyasi rahbari Abdulloh al-Sharix bilan uchrashdi.
1998 yilda tashkil etilgan "Kamco Invest" moliyaviy kompaniyasi aktivlarni boshqarish, investitsion banking va brokerlik sohasida xizmatlar ko‘rsatadi. BAA, Saudiya Arabistoni, Iordaniya va Buyuk Britaniyada vakolatxonalari mavjud.
"Kamco Invest" rahbariyati bilan xususiy kompaniyalarning korporativ faoliyati samaradorligini oshirish loyihasini amalga oshirish hamda Qo‘shma investitsiya platformasini yaratish bo‘yicha kelishuvga erishildi.

The Leader of Uzbekistan meets with the Managing Director of Kamco Invest
The President of the Republic of Uzbekistan, Shavkat Mirziyoyev, met with the head of Kamco Invest, Abdullah AlSharekh.
Founded in 1998, Kamco Invest is a financial company providing asset management, investment banking, and brokerage services. It has representative offices in the UAE, Saudi Arabia, Jordan, and the United Kingdom.
An agreement was reached with the leadership of Kamco Invest on implementing a project to enhance the efficiency of corporate activities of private companies and establish a Joint Investment Platform.