"Al Imtiaz Investment Group" kompaniyasi ijrochi direktori bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyevning Kuvaytga rasmiy tashrifi ishbilarmonlik dasturi davomida "Al Imtiaz Investment Group" kompaniyasi boshqaruvi a’zosi va ijrochi direktori Fuzi Xolid bin Essa bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
"Al Imtiaz Investment Group" guruhi 2005 yilda tashkil etilgan bo‘lib, aktivlarni boshqarish, ko‘chmas mulk, sog‘liqni saqlash, sanoat va moliya sohalariga sarmoya kiritishga ixtisoslashgan.
Kuvayt kompaniyasining oziq-ovqat yetishtirish, farmatsevtika mahsulotlarini ishlab chiqarishni tashkil etish, shuningdek, ko‘chmas mulk ob’ektlarini qurish bo‘yicha tashabbusi qo‘llab-quvvatlandi.

A meeting with the CEO of Al Imtiaz Investment Group
As part of the business program of his official visit to Kuwait, the President of the Republic of Uzbekistan, Shavkat Mirziyoyev, met with Fouzi Khalid Bin Essa, a Member of the Board of Directors and CEO of Al Imtiaz Investment Group.
Founded in 2005, Al Imtiaz Investment Group specializes in asset management and investments in real estate, healthcare, industry, and the financial sector.
The initiative of the Kuwaiti company to cultivate food crops, establish pharmaceutical production, and construct real estate facilities was supported.